Dom

Shenzhen Eyesky&Safewill Technology Co.,Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Shenzhen  Eyesky&Safewill Technology Co.,Ltd. profil firmy
Shenzhen  Eyesky&Safewill Technology Co.,Ltd.
Chiny Shenzhen  Eyesky&Safewill Technology Co.,Ltd. profil firmy
Chiny Shenzhen  Eyesky&Safewill Technology Co.,Ltd. profil firmy
Chiny Shenzhen  Eyesky&Safewill Technology Co.,Ltd. profil firmy
Chiny Shenzhen  Eyesky&Safewill Technology Co.,Ltd. profil firmy
1 2 3 4 5

Shenzhen Eyesky&Safewill Technology Co.,Ltd.

Shenzhen Eyesky Technology Co., LTD (marka: Eyesky) i Shenzhen Safewill Technology Co., LTD (marka: Safewill) jest profesjonalnym producentem z Chin, zajmujemy się badaniami i rozwojem, produkcją i marketingiem detektorów i systemów monitorowania jakości powietrza w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i internetu rzeczy.Nasze detektory i systemy gazu są szeroko stosowane w inteligentnej inżynierii miejskiej, ochronie przeciwpożarowej, kontroli atmosfery, inżynierii petrochemicznej, kopalniach węgla, metalurgii, energetyce i przemyśle sprzętu specjalnego.Naszym celem jest osiągnięcie w przyszłości wiodącej pozycji wśród dostawców rozwiązań w zakresie detektorów gazu na całym świecie.

 

Nasza filozofia biznesowa: zorientowanie na talenty, zaawansowana technologia, przede wszystkim klient;

 

Polityka jakości: najwyższa klasa, ciągłe doskonalenie, dążenie do ducha rzemiosła;

Misja przedsiębiorstwa: Zapewnienie bezpieczeństwa ludziom, Przywrócenie zdrowia na ziemię;

Filozofia serwisu: dokładność, wysoka wydajność, szybka wygoda dla każdego klienta;

 

Inteligentna ochrona środowiska i dostawca inteligentnych zintegrowanych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa.

 

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : EYESKY

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000

pc Export : 70% - 80%

kurs rozwojowy

Seria 2010, ES10B11, ES20B została pomyślnie opracowana, a Shenzhen EYESKY Technology Co., Ltd. z powodzeniem zarejestrowała się.

2011, seria ES90C została pomyślnie opracowana i na rynku.

2012, otrzymał certyfikat ISO.

2014, seria ES30A została pomyślnie opracowana i na rynku.

2015, seria ES80Y-VOCs została z powodzeniem opracowana i wprowadzona na rynek.

2016, seria ES80Y-Y8 została pomyślnie opracowana i na rynku.

2017, seria ES80Y-A6 została pomyślnie opracowana i jest dostępna na rynku.

2018, z powodzeniem opracowano na rynku platformę chmurową, wykrywacz gazu sześciokątny ES60A.

Usługowe

Serwis pogwarancyjny

Bezpłatne doradztwo przedsprzedażne

EYESKY oferuje 24-godzinną szybką reakcję online przed sprzedażą i bezpłatne konsultacje. Odpowiemy na Twoje zapytanie 24h x 7 dni i zapewnimy Ci wsparcie techniczne poprzez e-mail i rozmowy telefoniczne na czas.

Ścisła kontrola jakości produkcji

Po zakończeniu produkcji detektora należy przejść jeden ostateczny, rygorystyczny proces przeglądu i trudne pytania: czy wszystkie problemy projektowe zostały rozwiązane? Czy produkt spełnia surowe standardy oczu? Czy wszystkie zatwierdzenia zostały zabezpieczone? Dlatego przeprowadzimy test starzenia na wszystkich surowcach i płytkach drukowanych, a podczas produkcji skalibrujemy wszystkie detektory, najważniejsze, mamy profesjonalny zespół QC do kontroli detektorów na 1 pc na 1 pc przed wysyłką. Jeśli wszystkie testy zostaną zaliczone, produkt jest gotowy do noszenia imienia Eyesky.

1 tydzień Szybka dostawa

Robimy produkcję i towar na stanie, dla tych przedmiotów oferujemy 3-5 dni szybkiego czasu dostawy. W przypadku innych dużych zamówień i produktów wykonywanych na zamówienie będziemy traktować Cię jako klienta priorytetowego i produkować swój ładunek po raz pierwszy.

Doskonała obsługa posprzedażna

 

Czas reakcji: po otrzymaniu opinii od klientów zapewniamy całodobową pomoc techniczną po sprzedaży.

Jeśli klienci nie wiedzą, jak obsługiwać nasze detektory, zapewnimy całodobową usługę online za pośrednictwem poczty e-mail, połączeń telefonicznych lub filmów. Jeśli klienci chcą sprzedawać nasze detektory na rynku krajowym jako dystrybutorzy, najpierw będziemy obsługiwać przykładowe zamówienia dla klientów w celu przetestowania detektorów, a następnie zapewnimy szkolenia, aby nauczyć ich, jak instalować i sprzedawać detektory. Szkolenie obejmujące serię poradników literackich, kurs wideo i wizytę firmy.

Gwarancja: Wszystkie czujki są objęte gwarancją przez 12 miesięcy, bezpłatna naprawa w przypadku prawidłowego działania. Dlatego bez względu na to, czy jesteś użytkownikiem czy dystrybutorem naszego detektora, nie musisz się martwić o jakość ani obsługę posprzedażną.

Firma Zespół

Eyesky łączy w sobie odpowiednie talenty i technologię dla profesjonalnego zespołu. Dysponujemy Działem Sprzedaży, Depozytami Badań i Rozwoju, Depozytem QC, Usługą Posprzedażną Dep., Produkcją Dep. Jako rozszerzenie naszej działalności, zapraszamy więcej przyjaciół

Zespół R&D


Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków, a my zorganizujemy różne szkolenia, które pomogą nam poprawić nasze umiejętności i odkryjmy piękno życia. Cenimy sobie czas, w którym uczymy się i uczymy razem.

NASZ ZESPÓŁ

Na początku każdego miesiąca ustalamy własne cele i ustalamy nagrody z wyprzedzeniem. Jeśli jakakolwiek grupa osiągnie swoje cele, może cieszyć się nagrodami, które należą tylko do zwycięzcy. Kolorowe zajęcia na świeżym powietrzu. Ciesz się życiem!

KONTAKT

Adres: 17G, Budynek Kechuang, Park Innowacji Technologicznych Quanzhi, Park Przemysłowy Houting Maozhoushan Budynek Przemysłowy, Społeczność Houting, Ulica Shajin, Baoan District, Shenzhen

Adres fabryczne:17G, Budynek Kechuang, Park Innowacji Technologicznych Quanzhi, Park Przemysłowy Houting Maozhoushan Budynek Przemysłowy, Społeczność Houting, Ulica Shajin, Baoan District, Shenzhen